The Hiraeth презентували сингл “Puppet”

22 березня 2018 року київський alternative/metalcore колектив The Hiraeth презентували новий сингл “Puppet”, що став першим треком з майбутнього міні-альбому, вихід якого заплановано на осінь-зиму 2018 року.

Про що саме йдеться в новій пісні нам розповів гітарист гурту Ярослав Небожак: «Пісня “Puppet” про стосунки, у яких один із закоханих партнерів є маріонеткою у руках іншого і настає момент, коли потрібно робити вибір між особистою свободою та рабством з людиною, до якої є сильні почуття».

Крім того, для нового синглу буде відзнято кліп, робота над яким ведеться вже зараз, а на місце режисера хлопці запросили Володимира Штуня, який був помічений у співпраці з Jinjer, Space Of Variations, Sinoptik, Septa та іншими.

Сам же колектив The Hiraeth було створено влітку 2016 року гітаристами Ярославом Небожаком і Євгеном Лащенко. Після того до них приєдналися вокаліст Богдан Недашківський та барабанщик Віталій Капранов. Незважаючи на досить молодий вік колективу, вони вже встигли виступити на багатьох українських фестивалях, а в жовтні минулого року хлопці випустили свій дебютний міні альбом ‘Intention’.