Hовий альбом Disturbed – ‘Evolution’

Disturbed повернулись з оголошенням про довгоочікуваний новий альбом ‘Evolution’, який повинен вийти 19 жовтня на Reprise Records.

Сьогодні гурт також випустив у світ відео на перший трек з нового альбому під назвою “Are You Ready”, який вибрали шанувальники за результатами опитування. Суть опитування була в тому, щоб вибрати «важкий» чи «баладний» сингл. За словами групи, перевагу «важкого» початку альбому вибрала переважна більшість.

Про сингл “Are You Ready” гурт каже таке: «Цей сингл унікальний і дуже особливий для нас, і ми можемо тільки сподіватись на те, що слухаючи його, світ буде переживати ті самі емоції».

«…Запис представляє собою найавантюрнішу і найелектричнішу суміш музикальних стилів і настроїв, які ми колись робили в своїй кар’єрі. Кожна пісня дійсно має свою особистість, відчуття і силу…»

Зовсім нещодавно вокаліст David Draiman під час виступу Disturbed на одному з рок-фестів згадав про смерть Vinnie Paul. Він згадував про свої з ним відносини, розказуючи, що у Пола було «неймовірне серце» і «неймовірний рівень музикальності». Після таких слів гурт зіграв кавер на пісню Pantera “Walk”.

Список треків у альбомі ‘Evolution’:

 1. Are You Ready
 2. No More
 3. A Reason To Fight
 4. In Another Time
 5. Stronger On Your Own
 6. Hold On To Memories
 7. Savior of Nothing
 8. Watch You Burn
 9. Best Ones Lie
 10. Already Gone

Бонусні треки:

 1. The Sound Of Silence [live] (featuring Myles Kennedy)
 2. This Venom
 3. Are You Ready (Sam de Jong Remix)
 4. Uninvited Guest