I Miss My Death презентують новий альбом онлайн-концертом

12-го червня на платформі Rock It Station київський symphonic metal гурт I Miss My Death зіграє онлайн-концерт, у рамках якого презентує новий альбом ‘Mysto’, що побачив світ у квітні цього року. «Жива» презентація релізу мала відбутися також у квітні, але була відкладена через карантин.

Трансляція концерту розпочнеться о 20:00 на YouTube-каналі Rock It Station. Гурт анонсує, що під час онлайн-концерту можна буде отримати промокод зі знижкою на придбання мерчу.

I Miss My Death (IMMD) – київський symphonic metal гурт, що прагне відобразити красу навколишнього світу через містичну призму. Альбом ‘Mysto’ побачив світ 9-го квітня та став третім повноформатним релізом у дискографії гурту. Це – концептуальна україномовна робота, яка описує містичну сторону Києва та в кожному треці розповідає містичні легенди стародавнього міста.

Rock It Station – арт-простір, створеним музикантами, менеджерами, фахівцями у сфері звуку, відео та фото, що нещодавно запрацював у Києві. Rock It Station також є простором для проведення онлайн-концертів – кілька таких подій, в тому числі виступи українських «важких» гуртів, вже пройшло на його платформі.

Зустріч онлайн-концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/2712947999030912