IMMD випустили альбом про містичні легенди Києва

Symphonic metal гурт I Miss My Death (IMMD) 9-го квітня представив третій повноформатний альбом. Концептуальний реліз отримав назву ‘Mysto’ та розповідає містичні легенди української столиці.

«Альбом ‘Mysto’ – це концептуальна україномовна робота, яка описує містичну сторону Києва, – діляться музиканти. – Кожна пісня альбому оповідає певну легенду чи історію та відкриває різні сторінки містичної історії міста від середньовіччя до сучасності. Цією роботою ми прагнемо привернути увагу до Києва як містичного центру Східної Європи».

Раніше гурт представив декілька live-відео на треки з альбому, а також кліп на композицію “Господар”, яка описує легенду про привида Зеленого Театру. Локацією для його зйомок стало приміщення київського іподрому, а спеціальними гостями виступили артисти київських театрів – Київського національного академічного театру оперети (Марія Марченко – скрипка) та Національного академічного театру опери та балету України ім. Т. Г. Шевченка (пара артистів балету, побажали залишитися інкогніто).

I Miss My Death (IMMD) – київський symphonic metal гурт, що прагне відобразити красу навколишнього світу через містичну призму. 

Основна особливість творчості команди – поєднання елементів класичної та метал музики, що найяскравіше відчувається в дуеті вокалістів IMMD – академічного сопрано та екстремального чоловічого вокалу.

У творчому доробку гурту – три повноформатні альбоми, кілька синглів, кліпів та live-відео, а також концертний DVD.