Ignea: EP про українських міфологічних створінь

Наприкінці жовтня Ignea представили спліт-EP ‘Bestia’, записаним спільно із symphonic death metal проєктом Ersedu. Реліз є концептуальним і розповідає про людську природу українських міфологічних створінь та дуальність світу.

У червні 2021 року Ignea підписали контракт з австрійським лейблом Napalm Records та почали роботу над третім альбомом, запланованим на 2022 рік. До того часу, гурт вирішив порадувати своїх слухачів випуском EP.

«Українською “бестія” означає “дикий звір” та “хитра людина, бешкетник”, – розповідає гурт. – EP ‘Bestia’ є результатом 10-річної дружби Ignea і Ersedu».

‘Bestia’ вийшов на всіх стрімінгових платформах 21-го жовтня 2021 року, а також на CD та вінілі. Фізичні формати також міститимуть “The Symphony of BESTIA” – мікс оркестрових аранжувань з усіх п’ятьох пісень EP.

Для українських слухачів диски та мерч доступні для замовлення безпосередньо у гурту за спеціальними цінами у гривні. Вініли доступні на сайті RockMark.

До релізу також були випущені лірик-відео Ignea на композицію “Bosorkun”, спільний кліп “Mermaids” та лірик-відео Ersedu на композицію “The Eaters of the Sun”.

Інфо: Ersedu – це symphonic death metal проєкт з нуарною кінематографічною епічністю давності. У своїй музиці вони надихаються Septicflesh, Devin Townsend, Alan Silvestri, Gustav Holst, Jerry Goldsmith. У 2011 році Ersedu випустили повноформатний альбом ‘NC-17′ та взяли паузу, яка зрештою тривала 9 років. В цей час українське дуо працювало в якості композиторів та оркестрових аранжувальників.


Якщо Вам подобається те, що роблять Daily Metal і Радіо GARTA, Ви можете підтримати нас на Patreon.

Become a Patron!