Ignea випустили концептуальний альбом

Український melodic metal гурт Ignea 17-го квітня представив новий концептуальний альбом ‘The Realms of Fire and Death’, сповнений історіями, метафорами та символікою, що супроводжується книгою коротких розповідей зі словами кожної пісні.

Над звуком альбому працював Макс Мортон, а всі ілюстрації, що мають відношення до релізу, створила художниця Маша Горулева.

Альбом поділено на три частини, кожна складається із трьох пісень. Пісні кожної частини разом описують окрему історію, що поєднує теми вогню та смерті з різних точок зору.

«Ignea перекладається з латинської як “Вогняна”. Випуск альбому про вогонь був справою часу та відповідного натхнення, – розповідає Хель, вокалістка Ignea. – Прочитання історій до альбому цілком змінить вашу точку розуміння та сприйняття цієї музики. З новим альбомом ми хочемо розказати людям різні історії, які є видуманими, але спроможними викликати асоціації в кожного. Ми балансуємо між казковістю та брутальністю так, наче це дві частини однієї речі».

Учасники гурту кажуть, що з музичної точки зору ‘The Realms of Fire and Death’ – це modern metal з динамікою, що плекає мелодійність, проте обрамляє її брутальними гроулами, бласт-бітами та рифами. Раніше гурт працював у більш симфонічному напрямку, та мелодійна частина на цьому альбомі забезпечена шляхом використання різних синтезаторів та електронних звуків.

На новому альбомі Ignea вперше випустили україномовну пісню, яка отримала назву “Чорне Полум’я”. Також на альбомі ця пісня є і в англомовному варіанті, у якості бонусу. На додаток до оригінальних пісень, альбом містить кавер на пісню “Í Tokuni” фарерської виконавиці Eivør.

Раніше цього року гурт представив кліп на композицію “Disenchantment”. Відео на композицію “Queen Dies” було випущено у вересні 2018-го.

Альбом доступний на всіх стрімінгових сервісах, а також у форматах CD, касет та вінілу. Також до релізу Ignea підготували багато тематичного мерчу, який можна придбати на сайті гурту (вініли доступні для замовлення через Rock Mark).

Tracklist:

  1. Queen Dies
  2. Чорне Полум’я 
  3. Out of My Head
  4. Í Tokuni (Eivør Cover)
  5. Too Late to Be Born
  6. What For
  7. Gods of Fire
  8. Jinnslammer
  9. Disenchantment
  10. Black Flame (Bonus)