Ignea випустили новий кліп та анонсували концептуальний альбом

Український melodic metal гурт Ignea 28-го лютого презентував офіційний відеокліп на пісню “Disenchantment” з майбутнього концептуального альбому ‘The Realms of Fire and Death’, реліз якого заплановано на 17-е квітня 2020 року.

Сюжет кліпу розпочинається з людини, що знаходить зламаний жорсткий диск із битим відеофайлом – історією від імені Богів Вогню. Люди не тільки використовували священний вогонь для вбивства одне одного, та з часом почали заміняти вогонь електрикою – штучним, бездушним світлом. Боги розчарувалися в землянах та покинули їх, стверджуючи, що «коли штучне світло згасне, коли ви будете в опіках від ваттів, яких ви так любили, ви повернетеся до першопочатку, але ми вже будемо дуже далеко».

‘The Realms of Fire and Death’ – концептуальний альбом, сповнений історіями, метафорами та символікою, що супроводжується книгою коротких розповідей зі словами кожної пісні. Альбом поділено на три частини, кожна складається із трьох пісень. Пісні кожної частини разом описують окрему історію, що поєднує теми вогню та смерті з різних точок зору.

«Ignea перекладається з латинської як “Вогняна”. Випуск альбому про вогонь був справою часу та відповідного натхнення, – розповідає Хель, вокалістка Ignea. – Прочитання історій до альбому цілком змінить вашу точку розуміння та сприйняття цієї музики. З новим альбомом ми хочемо розказати людям різні історії, які є видуманими, але спроможними викликати асоціації в кожного. Ми балансуємо між казковістю та брутальністю так, наче це дві частини однієї речі».

Учасники гурту кажуть, що з музичної точки зору ‘The Realms of Fire and Death’ – це modern metal з динамікою, що плекає мелодійність, проте обрамляє її брутальними гроулами, бласт-бітами та рифами. Раніше гурт працював у більш симфонічному напрямку, та мелодійна частина на цьому альбомі забезпечена шляхом використання різних синтезаторів та електронних звуків.

На новому альбомі Ignea вперше випустить україномовну пісню, яка отримала назву “Чорне Полум’я”. Також на альбомі ця пісня є і в англомовному варіанті, у якості бонусу. На додаток до оригінальних пісень, альбом містить кавер на пісню “Í Tokuni” фарерської виконавиці Eivør.

‘The Realms of Fire and Death’ доступний для фізичного передзамовлення у офіційному магазині гурту, та незабаром буде доступний для цифрового передзамовлення.

Tracklist:

  1. Queen Dies 
  2. Чорне Полум’я 
  3. Out of My Head
  4. Í Tokuni (Eivør Cover)
  5. Too Late to Be Born
  6. What For
  7. Gods of Fire
  8. Jinnslammer
  9. Disenchantment
  10. Black Flame (Bonus)