Ignea випустили пісню про гірського духа Босоркуна

Ignea випустили сингл та лірик-відео “Bosorkun” про українського гірського духа, який вбиває силою вітру та насилає посуху та хвороби на людей і тварин.

«Ми хотіли створити динамічний трек, що звучить наче карпатський вітер: лютий та холодний, стрімкий та спокійний, непередбачуваний та мінливий, невпинний, потужний, але при цьому легший за пір’я», – коментує вокалістка Хель Богданова.

Музиканти розповідають, що за українською міфологією Босоркун – це зле створіння, вітряник, який приносить багато лих, проте у їх пісні він є духом з доброю, але деструктивною природою. Він хоче потоваришувати з людьми та обміняти своє безсмертя на їхній світ.

Як і усі попередні релізи Ignea, “Bosorkun” був традиційно записаний та зведений українським саунд-продюсером Максом Мортоном. 

Новий сингл – це перший із декількох сюрпризів, які гурт планує випустити у 2021 році до того, як почати записувати наступний повноформатний альбом, що вийде 2022-го року на австрійському лейблі Napalm Records.

“Bosorkun” можна послухати на усіх стрімінгових платформах, Bandcamp гурту, а також у вигляді лірик-відео на YouTube-каналі Ignea.


Якщо Вам подобається те, що роблять Daily Metal і Радіо GARTA, Ви можете підтримати нас на Patreon.

Become a Patron!