Ignea зіграли великий концерт у Києві у новому форматі

23 жовтня у столичному клубі Bingo вперше за три роки відбувся виступ melodic metal гурту Ignea. Музиканти презентували прихильникам свій новий повноформатний альбом ‘The Realms of Fire and Death’, а сама подія відбулася у досить незвичному як для самих музикантів, так і для відвідувачів форматі.

Зважаючи на діючі карантинні обмеження, звична фан-зона перетворилася у простір, що більше пасував би концерту з оркестром. Проте, саме така концепція дозволила задуманому відбутися. Всім, хто придбав квиток, відводилося місце за столиком на території фан-зони, біля бару та на верхніх ярусах. Вартість квитка від розташування не залежала, змінилася вона лише у день концерту. За дотриманням санітарних вимог у залі пильно спостерігала охорона та самі організатори. На вході охоронці попереджали про те, що перебування на виступі можливе лише у захисній масці. Звісно, присутні могли робити замовлення по меню, проте якщо вони нічого не їли і не пили або вже завершили трапезу, то мали повернути маску на місце. Тим, хто не дотримувався вимог, робили зауваження. Також у вільному доступі знаходилися антисептики. Придбати маску можна було безпосередньо на місці, при цьому обравши для себе багаторазовий аксесуар на згадку.

Розпочався вечір з виступу спеціальних гостей melodic death metal гурту Wolfanger. Кияни презентували присутнім свій новий сингл “Lost My Light”. Перебуваючи на сцені, гурт активно спілкувався з публікою та наголошував на важливості дотримання встановлених санітарних норм.

Ignea з’явилися на сцені трохи згодом, розпочавши програму з презентації альбому ‘The Realms of Fire and Death’. Нагадаємо, що альбом є концептуальним та поділений на три частини, кожна з яких складається із трьох пісень. Кожна трилогія має на меті розповісти певну історію. Цього вечора на сцені, зокрема, було презентовано розповідь про королеву, котра, боячись смерті, влаштувала у власному королівстві справжню різню (“Queen Dies”). В результаті цього божевілля вона загинула сама (“Out of My Head”). Також у цьому блоці заслуговує уваги мелодійна пісня українською “Чорне Полум’я”.

Гурт вирішив розповісти й історію про виникнення вогню (“Gods of Fire”, “Jinnslammer”, “Disenchantment”). Цю частину альбому вокалістка Хель Богданова наповнила текстовими вставками, особисто переповівши зі сцени сенс закладений у музику. Це була історія про давніх людей, котрі просили у богів вогню, проте згодом почали використовувати цей дар для вбивства одне одного. Боги розгнівалися на людей і покинули землю.

Друга частина виступу включала в себе композиції з альбому ‘The Sign of Faith’. Хель змінила сценічний образ на більш брутальний та відзначила, що у цьому блоці їй хотілося б виконати пісню, яку «дуже люблять прихильники», а саме “Alexandria”. Особливу увагу звернула вокалістка і на композицію, присвячену боротьбі кримських татар за свою землю – “Alga”, згадавши час, коли Ignea ще була Parallax‘ом: «До речі, свій перший концерт як Parallax ми відіграли саме на цій сцені».  Також прозвучали не менш відомі та улюблені пісні “Sputnik”, “Petrichor”, “Halves Rupture”, “Seytanu Akbar” та “Leviathan”.

Ignea + Wolfanger | Bingo | 23.10.2020

Посилання на альбом: https://flic.kr/s/aHsmRJvupm

Впродовж виступу Хель підтримувала контакт з присутніми: подякувала всім, хто знайшов час і можливість прийти цього вечора та підтримати гурт попри карантинні обмеження, підлаштувався під новий формат метал-концерту та навіть сидячи за столиками, відчув ті енергію та запал, котрі заклали музиканти у свою творчість.

На пам’ять з жовтневого виступу прихильники мали можливість отримати фірмовий мерч та спілкування з учасниками колективу у межах імпровізованої фан-зустрічі.

Фото: Аліна Гармаш