Ignea зіграють у Києві вперше за три роки та презентують альбом

23-го жовтня у київському клубі Bingo відбудеться концерт melodic metal гурту Ignea, які презентують наживо свій новий повноформатний альбом ‘The Realms of Fire and Death’. Відкриє концерт київський melodic death metal гурт Wolfanger. Подія проводиться з дотриманням санітарних вимог.

З початку появи гурту, Ignea випустили два повноформатні альбоми, один EP, чотири сингли, дев’ять відеокліпів та отримали майже десять мільйонів переглядів на YouTube. За останні декілька років, IGNEA виступали на великих українських фестивалях, а також активно турили усією Європою, виступаючи на фестивалях та клубних концертах від південної Португалії до північної Данії.

17-го квітня цього року Ignea випустили ‘The Realms of Fire and Death’ – концептуальний альбом, сповнений історіями, метафорами та символікою, що супроводжується книгою коротких розповідей зі словами кожної пісні.

Із виходом нового альбому, гурт презентував два офіційні відеокліпи на пісні “Disenchantment” та “Jinnslammer”. Останній був знятий у легендарній київській «тарілці» на Либідській.

Концерт у Bingo стане для Ignea першим виступом у столиці за три роки. Подію підтримає melodic death metal гурт Wolfanger.

Організатори зазначають, що концерт буде проведено з дотриманням санітарних вимог та соціальної дистанції. Вхід до клубу та присутність на концерті для глядачів можливі лише в захисних масках. Антисептики будуть розташовані в доступних місцях для захисту відвідувачів. Для зручності на концерті можна буде придбати одноразові та багаторазові захисні маски.

Кількість глядачів обмежена.

Квитки: https://concert.ua/uk/event/ignea
Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/622621178418001