Ignea зняли кліп на трек про революцію у київській «тарілці»

Ignea випустили офіційне відео на пісню “Jinnslammer” з нового альбому ‘The Realms of Fire and Death’, який побачив світ у квітні.

Пісня, за словами гурту, є «чистим закликом до революції», а кліп на неї знімався в історичній будівлі у Києві – так званій «тарілці».

«За задумом, пісня є прямою мовою лідерки повстанців– каже Хель Богданова, вокалістка IgneaПроте, за іронією, ця історія закінчилася ще до початку революції, бо ця лідерка працювала на владу. Усі повстанці загинули».

Локація зйомок кліпу – це історична будівля, побудована у Києві за радянських часів за проектом Флоріана Юр’єва та Льва Новикова. Конференц-зала будівлі розташована у так званій «тарілці» та має унікальну акустику, що дозволяє повністю чути людський голос та музичні інструменти у повному діапазоні, без додаткового підсилення звуку. Конфігурація у вигляді увігнутої всередину підвісної стелі і спричиняє такий ефект.

«Юр’єв планував зробити “тарілку” світломузичним театром з акустичною залою. Зрештою, представники КДБ та партійна верхівка вирішили по-іншому. Таким чином, приміщення перетворилося на кінолекційну залу, обрамлену фресками у жанрі соцреалізму замість світломузикальних установок– розповідає Хель. – Знімати відео про революцію у такому місці – це надзвичайне почуття. Я все ще пам’ятаю як блукала довгими темними коридорами металевих шаф з архівами у підвалі. Ідеологія просто вирувала у повітрі».

‘The Realms of Fire and Death’ – концептуальний альбом, сповнений історіями, метафорами та символікою, що супроводжується книгою коротких розповідей зі словами кожної пісні. Альбом поділено на три частини, кожна складається із трьох пісень. Пісні кожної частини разом описують окрему історію, що поєднує теми вогню та смерті з різних точок зору.