Індійська поезія та вічні істини: новий альбом Sanatana

Харківський Vedic-ethnic проєкт Sanatana, створений Jurgis’ом (Юрій Капінус) та Maha Shakti (Марія Капінус) представив новий альбом ‘Premadhana’, заснований на відомих бхаджанах – індійських віршах і молитвах.

«Поезія – це звернення, волання: до читача, до справедливості, істини, об’єкта любові, своєї совісті, до Бога. Мудреці минулого, йоги, святі та блаженні виражали свої глибокі емоції просвітлення в віршах і молитвах, відомих в Індії як бхаджани», – розповідають музиканти.

Основою нового альбому Sanatana стали відомі бхаджани, переосмислені в сучасній музичній формі. У ‘Premadhana’ гурт застосував оригінальні індійські і народні живі інструменти, ведичні тексти і священні молитви, поєднавши їх із нотками інді-року.

«У новому концептуальному альбомі ми приєдналися до вічних істин, оспіваних вчителями минулого. Скарб божественної любові перебуває в серці кожної живої істоти. Тільки власна скнарість і невміння любити сковують цю любов, перекриваючи життєвий потік духу і творчості», – діляться Sanatana і закликають «відкритися до інтуїтивного пошуку духу і дозволити внутрішній любові вирватися назустріч просвітлінню і взаємності з початковою божественною силою і коханням».

Альбом став другим повноформатним релізом Sanatana після подвійної роботи ‘Brahmavidya’, що вийшла у 2017.

Раніше гурт представив кліп на композицію “Tyaga”, що увійде до другої частини альбому, яка запланована до виходу найближчим часом.


Якщо Вам подобається те, що роблять Daily Metal і Радіо GARTA, Ви можете підтримати нас на Patreon.

Become a Patron!