JackRebel випустили кліп “Bastards’ Song”

«Це маленька історія одного звичайного дня. Деякі паби, старі друзі і багато випивки». Київський гурт JackRebel відправився у подорож пабами київського Подолу, а по дорозі зняв кліп на одну з пісень нового EP.

JackRebel – український гурт, чия творчість, за їх власними словами, насичена духом американського півдня та нонконформізму.

На рахунку колективу три релізи, всі вони побачили світ на шведському лейблі Midgard Records: EP ‘Drink & Firght’ (2014), дебютний альбом ‘Jack The Guns!’ (2015), а цього року вийшов EP ‘Moonshine Brotherhood’, якого, щоправда, ще немає у вільному доступі в мережі.

«Незважаючи на всю активність та концертну діяльність ще з 2011 року, 2016-й вщент розшматував наші плани і відправив у тривалу перерву… Тим не менш, з 2019 ми знову робимо свої брудні справи, тому новий EP – це виклик як для нас, так і для аудиторії», – розповідають музиканти.

Відвідавши з концертами Німеччину, Молдову та кілька українських майданчиків, JackRebel почали знімати матеріал до нових пісень.

Першим онлайн-релізом стало відео на пісню “Bastards’ Song”. За словами музикантів, ця робота є своєрідним провідником по творчості гурту, яку сам колектив називає «одою рок-н-рольним поганцям».

«Ми намагалися передати атмосферу п’яного рок-н-ролу, подорожуючи пабами київського Подолу. У нас вийшло майже 5 хвилин доволі документального відео, тизер якого так і не пройшов модерацію деяких соціальних мереж», – додають JackRebel.