Jethro Tull повертаються до Києва у 2022

У світі не так багато гуртів, які виходять на сцену ось уже понад пів століття. Культові британці на чолі з Ієном Андерсоном – з їх числа. Відомі хитромудрими текстами, шаманськими театральними шоу й геніальними соло на флейті – Jethro Tull і сьогодні повні небаченої сили й потужності. І готові показати її 8 квітня 2022 року в київському Жовтневому палаці. 

«Вони довели, що флейта може бути ідеальним рок-н-рольним музичним інструментом. Щодо їхнього жанру й досі сперечаються критики: фолк-рок, арт-рок чи, може, прогресив-рок? Адже Jethro Tull перевернули уявлення людей про рок і те, яким він може бути», – анонсують концерт організатори.

Гурт починав із блюзу в 1967 році, тяжів до фолку і джазу, загравав з електронікою, віддавав шану класиці, змішував усі ці жанри в одному альбомі й навіть переміг Metallica в категорії «Найкращий хард-рок/хеві-метал виконавець» на церемонії Grammy Awards 1989.

«Не думаю, що Jethro Tull — рок-гурт в тому сенсі, у якому рок-гуртами вважають Rolling Stones чи Motörhead. Наша музика вводить людей в оману поєднанням різних жанрів. Але це й добре, бо вона вводить в оману й мене самого», — зізнається Ієн Андерсон. Сам незмінний лідер гурту називає творчість Jethro Tull сумішшю акустичної музики з роком.

За понад 50 років діяльності 5 альбомів Jethro Tull отримали платиновий статус, 11 — золотий. Усього ж у світі було продано понад 60 мільйонів копій альбомів гурту.

Шоу — невіддільна частина їхньої музики. Надихнувшись перформансами Jimi Hendrix й Keith Emerson, Jethro Tull часто дивували глядачів екстравагантними дійствами з трюками, переодяганнями, жартами та байками. І якщо спершу на сцену міг вийти в домашньому халаті лише лідер гурту, то пізніше до таких витівок вдавалися й інші учасники.

У якому образі з’явиться Ієн Андерсон на київському концерті – есквайра, космонавта в білому комбінезоні, сумного клоуна, вуличного волоцюги зі скуйовдженим волоссям чи самого себе – побачимо 8 квітня 2022 року.

Зустріч концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/259013872269214
Квитки: https://concert.ua/uk/event/jethro-tull