Jinjer випустили сингл та кліп “Ape”

Jinjer представили кліп на композицію “Ape”, що увійде до майбутнього міні-альбому гурту ‘Micro’. EP побачить світ найближчим часом на лейблі Napalm Records.

Над відео працював український режисер Oleg Rooz, відомий своїми роботами як для Jinjer, так і для таких зарубіжних команд як Enter ShikariThe Dillinger Escape Plan, ’68 та інших.

«Очікування закінчилося: наш новий сингл та відео “Ape” вже тут! Ви не можете уявити собі, наскільки неймовірне відчуття – нарешті випустити цей трек. Ми постійно перебували на дорозі і невтомно працювали над тим, щоб привезти нашу музику до нових місць та нових вух, і цей трек є кульмінацією всієї крові та поту, добра, зла та наших жертв, які ми зробили за останні два роки, щоб дійти до того місця, де ми є зараз. Ми справді сподіваємося, що вам сподобається, тому що це все не буде можливим без вас – наших прихильників і всіх, хто вірить в нас. Це все – для всіх нас!» – написав гурт на своїй сторінці у Facebook.

Вже за кілька днів Jinjer відправиться у американський тур спільно з гуртом DevilDriver, у листопаді завітає до Латинської Америки, а наступного року на українську команду очікує європейський тур спільно з Amorphis, Soilwork та Nailed to Obscurity, а також міні-тур у Японії.