Judas Priest, Nightwish, Accept, Heilung, Beast In Black та багато інших зіграють на Mystic Festival 2020

Mystic Festival 2020 пройде 10 та 11 червня 2020 року в Кракові на території Музею польської авіації. Фестиваль вперше повністю відбудеться у форматі open air.

За два дні на трьох сценах зіграють 30 гуртів.

Одними з хедлайнерів Mystic Festival 2020 стануть легендарні Judas Priest, які представлять на фестивалі спеціальне ювілейне шоу, присвячене 50-й річниці творчої діяльності.

«Важко повірити, що ці Боги Металу правлять світом уже півстоліття, і що вони приїдуть на Mystic Festival, щоб відсвяткувати свою 50-у річницю разом із фанами, – коментують організатори. – Judas Priest – це ім’я, що не потребує додаткових пояснень. Все, що ви маєте знати, це що легендарні британці готують надзвичайно особливу програму на наступний фестивальний сезон, яка буде чудово резюмувати всі п’ять їх десятиліть на металевій передовій».

Також до лайн-апу події долучиться гурт Кінга Даймонда Mercyful Fate, black metal акт Mgła і 7 колективів, чия участь у фестивалі була оголошена кілька тижнів тому: на відвідувачів Mystic Festival 2020 очікують виступи Nightwish, Accept, Heilung, Vader, Obituary, Beast In Black та Infected Rain.

Згодом організатори обіцяють анонсувати ще 20 гуртів лайн-апу, а поки ж на додачу до дводенних квитків, які на даний момент коштують 459 zł (близько 2885 грн. за поточним курсом) і подорожчають в середині грудня, додалися одноденні квитки за ціною 259 zł (1628 грн.). Всі квитки можна придбати на сайті фестивалю.

Офіційна зустріч фестивалю на Facebook: https://www.facebook.com/events/370620786841546