Judas Priest відcвяткують 50-річчя концертом у Києві

У світі всього декілька метал-гуртів, які змогли дожити до 50 років існування. Не просто дожити, а й продовжувати залишатися успішними у всіх сенсах та відзначати ювілей так, немов завтра світу не стане. Британські металісти Judas Priest – якраз з таких. І вони їдуть до Києва 8-го червня наступного року, щоб у київському Палаці Спорту відгуляти свято разом із українськими фанатами.

Незважаючи на вік, Judas Priest все ще дають жару. Київ прекрасно пам’ятає два виступи в 2005 і 2012 роках у Палаці Спорту. Мотоцикли, піротехніка і зрив даху під хіти на кшталт “Painkiller” і “You’ve Got Another Thing Comin'”. І, звичайно, Rob Halford, володар одного з найвинятковіших вокалів в історії heavy metal.

Judas Priest утворилися в 1969 році. Приблизно в той же час з’явилися Black Sabbath, Deep Purple, Led Zeppelin і Uriah Heep. Разом з ними Judas Priest не тільки визначили звучання heavy metal на довгі роки вперед, але і донині вважаються одним з найвпливовіших колективів у цьому жанрі.

За п’ятдесят років з Judas Priest відбувалося багато всякого. 18 платівок, які продані накладом більш ніж в 50 мільйонів; Rob Halford лишав гурт та вертався в нього; перша і заслужена премія Grammy в 2010 році за найкраще метал-виконання пісні “Dissident Aggressor”.

Крім цього, гурт продовжує активно записувати музику. Наприклад, в минулому році вони випустили платівку ‘Firepower’. З ‘Firepower’ Judas Priest досягли нових вершин – альбом одночасно потрапив до топ-10 багатьох світових чартів: США, Великобританії, Німеччини, Швеції, Хорватії, Чехії, Канади, Австрії.

Світовий тур, присвячений ювілею гурту – ще одна точка в маршруті нескінченного зльоту, який Judas Priest здійснюють ось уже 50 років. Здається, що відчуття межі у цих хлопців просто не існує. А це – важлива риса, щоб зробити кар’єру в heavy metal.

Квитки на концерт: https://concert.ua/uk/event/judas-priest?promo=h2d
Зустріч концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/470309476913631

Титульне фото: Ethan Miller, Getty Images