Карантинна колаборація українських музикантів: Enquarantination

Об’єднавши свої сили, шестеро учасників важких гуртів Suffer Yourself, Vin de Mia Trix, N█O, X.Kernel та Stechanka записали та звели трек за один день.

Все почалось 29-го квітня о 15:11. Саме тоді Станіслав Шепард з dark-ambient проекту Stechanka написав у дружній Telegram-чат: «Давайте пограємо в онлайн-гурт» та вкинув туди драм-трек. Ідея запалила Микиту Ларіонова, лідера гурту X.Kernel і басиста N█O, який записав треш-металевий риф. Потім до запису гітар підключився і лідер українсько-шведського гурту Suffer Yourself Станіслав Говоруха. Далі своїм потужнім гроулом і експресивним текстом про задовбаність від усього підключився Андрій Ткаченко, вокаліст Vin de Mia Trix і N█O, чим спровокував гітаристів на нові соло. Ініціатор записав басовий трек, а під вечір додались сінт-вейвове клавішне інтро від клавішниці X.Kernel Аліни Ларіонової і аутро на акустичній гітарі, записане екс-учасником гуртів Suffer Yourself та a noend of mine Євгеном Дмітрієвим. Потім було кілька годин зведення та обговорення міксу, і вже о першій ночі трек був повністю готовий.

В результаті вийшов avant-garde brutal death metal, з елементами grindcore, black metal та synthwave. Євген Дмітрієв, що записував акустичну гітару, висловився так: «Я ніколи в житті не чув, як The Haunted так швидко перетворюються в Slayer, потім в Evoken, потім в OSDM, а потім в Mayhem».

Слухаємо, до чого карантин доводить металхедів:

Над треком працювали:

Андрій Ткаченко  (Vin de Mia Trix, N█O) – вокал
Микита Ларіонов (X.Kernel, N█O) – гітари
Станіслав Говоруха (Suffer Yourself) – гітари, бек-вокал
Станіслав Шепард (Stechanka) – бас, ударні
Аліна Ларіонова (X.Kernel) – клавішні
Євген Дмітрієв (ex-Suffer Yourself, ex-anom) – акустична гітара

Текст – Андрій Ткаченко
Зведення та мастеринг – Микита Ларіонов