Karna випустили “найвітряніший” кліп

Гурт Karna презентував нове відео на пісню “Вітролом” з альбому ‘Гуцул-метал’ (2017). Це третя робота творчого тандему з режисером Віктором Скуратовським, з яким знімали кліпи “Party на Прикарпатті” та “Маленька”.

Зйомки кліпу “Вітролом” відбулися у 2018 році. Серед локацій були фестивалі Файне Місто, Бандерштат та передмістя Києва.

Своїми враженнями про зйомки кліпу та ідею діляться Влад Ярун та Олексій Шманьов:

Влад Ярун (засновник гурту, гітарист):

«Ми хотіли, щоб сюжет був максимально простий і незакручений, щоб у цьому відео були атрибути рок-н-рол культури і лишився наш етнічний, національний колорит.

Меседж пісні – такий самий, як і “Party на Прикарпатті”, тільки іншими словами та картинками. Це друга пісня про нас усіх – людей контркультури. Людей, яких качають метал-ноти і які готові перевернути все догори дном заради своєї музики, ідеї та життевого концепту!

Ну, мабуть, всі вже чули про купу дублів зйомки цього під час фесту Файне Місто. А в кліпі це лише коротка сторінка. Тепер, коли ми його випускаємо, то реально боїмося, що фани зберуться і просто приб’ють, як побачать десь на концерті. Короче тепер доведеться чемодани на руки і тікати одразу після кожного виступу».

Олексій Шманьов (вокаліст):

«Зйомки з Віктором Скуратовським – це завжди особливий процес, якого чекаєш, як справжнього свята! Кожен раз – самовдосконалення і професіоналізм! Цього разу перша локація – це був фест Файне Місто, де ми буквально задовбали людей “Вітроломом”, який грали разів з 10.

Зйомки на інших локаціях відбулися вже значно пізніше – восени. Мені дуже сподобалася лісова. Коли ми туди приїхали, я був шокований красою! То була справді казкова галявина. Там можна було б знімати “Володара кілець”!

Запам‘яталося ще те, що під вітродуєм було дуже холодно і реально здувало з ніг! Листя, яке било по обличчю, а коли співав – потрапляло й до рота! І Володя – наш звукорежисер, який бігав і мішками збирав то листя! 10-20-30 мішків! І то все сипало і дуло на нас!

Під час самих зйомок стало зрозуміло – це буде неймовірно крута робота, якою можна буде пишатися!»