Катарсис зневіри: другий альбом Mental Torment

Київський death doom metal гурт Mental Torment відродився після паузи в діяльності, щоб представити другий повноформатний альбом ‘ego:genesis’ наприкінці вересня.

Альбом побачив світ 29-го вересня на українсько-польському лейблі Metallurg Music. Реліз розповідає про катарсис, що відчувається у хвилини відчаю та безнадії, пошуку відповіді на вічні питання, опору неминучому і остаточного визнання своєї долі.

Стилістичне наповнення альбому пропонує оновлений погляд на традиційний doom metal, варіюючись від акустичних балад і впливів funeral doom, з якого гурт починав багато років тому, до елементів sludge і progressive.

Альбом доступний на стрімінгових сервісах та на CD, замовити які можна на сторінці гурту на Facebook.

Гурт Mental Torment був завнований у 2009. Випустивши демо, він майже одразу потрапили до лайн-апів великих тематичних подій, таких як фестиваль Doom Over Kyiv.

Перший альбом гурту ‘On the Verge…’ вийшов у 2013. Разом з ним колектив відправився у тур, щоб одразу після нього припинити діяльність, давши останній концерт у 2015 на підтримку військових медиків.

У 2020 команда повернулася до діяльності. Альбом ‘ego:genesis’ був записаний навесні 2021, переважну частину роботи над зведенням і записом зробив гітарист гурту Михайло Чуга на домашній студії.

Альбом був презентований наживо на події Ukrainian Doom And Depression наприкінці вересня.

Титульне фото: Сергій Марков


Якщо Вам подобається те, що роблять Daily Metal і Радіо GARTA, Ви можете підтримати нас на Patreon.

Become a Patron!