Khors та Сокира Перуна зіграють на Голосіївській Криївці 2018

8-9 вересня в Києві вже вчетверте відбудеться благодійний фестиваль “Голосіївська Криївка”.

В лайн-апі фестивалю – Mad Heads, Yurcash, Borshch, Stary Olsa, FRAM, Колір Ночі, а також відомі метал-команди – Khors, Сокира Перуна і I Miss My Death.

Спеціальним гостем фетивалю стане найсильніша людина світу – Василь Вірастюк з показовою програмою від Федерації стронгмену України.

«Історичний полігон 2.0 буде складатися з фотозони та реконструкторів, що є живим втіленням історії. Біля музею Рильського зможете поспілкуватися з фахівцями мілітарної Історії Перших Визвольних Змагань. Організатори Історичного полігону “Експертний Корпус” підготував низку спеціальних подій, присвячених 100-річчю Української Держави та постаті Гетьмана Скоропадського. Запрошені відомі спікери, що також акцентують увагу на сучасній “московсько-українській війні”», – відзначають організатори фестивалю.

На лекційну сцену запрошені відомі письменники, громадські діячі, українські видавництва, закордонні гості та барди. Обіцяють на фестивалі і дитячу зону, яку планують зробити насиченою музикою та цікавими активностями.

Офіційна сторінка фестивалю на Facebook: https://www.facebook.com/golosiivska.kryivka