Khors випустили кліп “Під Гострим Часу Лезом”

Khors представили кліп на композицію “Під Гострим Часу Лезом”, яка увійде до майбутнього альбому ‘Де Слово Набуває Вічності’. Лірикою до цієї пісні став вірш “Про Себе” Юліана Шпола (Михайло Яловий) – мешканця будинку «Слово», у 1937 розстріляного в урочищі Сандармох.

«Михайло Яловий, також відомий під псевдонімом Юліан Шпол, став першим в’язнем будинку “Слово”. Його арешт навесні 1933 року ознаменував початок хвилі репресій проти діячів української культури. Його вірш “Про Себе” – одні з його останніх рядків. Він був розстріляний в урочищі Сандармох 3 листопада 1937 року. Юліан Шпол належав до представників українських футуристів – авангардного напряму в українській літературі», – розповідають Khors на своїй сторінці на Facebook.

Де Слово Набуває Вічності’, сьомий повноформатний альбом харківського black metal колективу, побачить світ 15-го вересня на лейблі Ashen Dominion. Реліз стане концептуальним і буде присвячений подіям, що відбувалися в Харкові у 30-х роках минулого століття, та, зокрема, будинку «Слово». Більше про новий альбом Khors розповіли у інтерв’ю для Daily Metal.

Над створенням відео “Під Гострим Часу Лезом” працював Владислав Munruthel (Solaris Video), який раніше створив для Khors кліп на пісню “Red Mirrors”.
Інші кліпи гурту ви можете переглянути за посиланням.