Концерт Skillet у Львові: тісно та затишно

Небагато на цій планеті є гуртів, які успішно будують свою кар’єру більше ніж 20 років – і з кожним альбомом знову й знову виходять у топи музичних чартів. Однак Skillet є одним з таких гуртів: вже цього року вони зі своїм десятим студійним альбомом Victorious підкорили вершини музчартів як у рідних США, так і у багатьох інших країнах.

Із туром на підтримку цього альбому гурт завітав не лише до Києва, де музиканти вже бували раніше, але й до Львова. Честь приймати гурт випала концерт-холу Malevich, хоча, судячи з кількості фанів, які прийшли на концерт,  Skillet спокійно могли б зібрати у Львові навіть стадіон.

Розпочався концерт з виступу сапорту – Devour the Day, котрих  Skillet взяли з собою потурити в Європу з рідної Америки. Гурт зіграв кілька своїх пісень, чим не на жарт розпалив натовп фанів під сценою. А вічна “Smells Like Teen Spirit” змусила навіть найспокійніших підстрибувати – у залі буквально трусилася підлога!

Коли вийшли самі Skillet, стало зрозумілим значення виразу «шпроти в банці». Натовп фанів був настільки щільним, що Джон Купер міг спокійно пройти по руках фанатів до бару в іншому кінці зали. Що не заважало всім активно відриватися під добре знайомі “Feel Invincible” та “Not Gonna Die”, після яких гурт зіграв “You Ain’t Ready” з крайнього альбому, “Whispers In The Dark”, “Legendary”, “Awake And Alive”, “Back From The Dead”, “Save Me”.

Найбільше, здається, львівські фани чекали пісню “Hero”, під яку підспівували найактивніше. Потім були “Undefeated”, “Victorious”, “Comatose”, “Monster”. «На біс» гурт зіграв “The Resistance”, що стало доволі знаковим фіналом концерту.

Взагалі, сет-лист був продуманий досить цікаво: своєрідна мішанка зі старих, добре знайомих пісень та нових, не менш знайомих хітів. По суті, весь альбом гурту – Victorious – вже самою назвою добре про себе заявив, і переможно крокує серцями фанів. Що успішно довели і львів’яни, тепло прийнявши гурт Skillet, співаючи всі пісні та відриваючись від усієї душі. Цей концерт став ще однією подією, яка об’єднала кілька поколінь меломанів, і може саме це змусило Джона з Корі пообіцяти, що вони ще повернуться до нашого міста з концертами. Що ж, залишається чекати нових зустрічей 😉

Skillet | Lviv | 19.11.2019

Посилання на альбом: https://flic.kr/s/aHsmJvYGHo

Фото: Юлія Мархевка