Концерт-святкування ювілею легендарного гурту Сокира Перуна відбудеться 29-го квітня у клубі BINGO!

Цього року хейт-кор формації Сокира Перуна виповнюється 20 років. Вже традиційно святкувати колектив буде із друзями та на сцені. Кому Вниз, Kratky Proces, Brainwash, M8l8th, Олекса Бик, Boris Бритва і звісно Сокира Перуна виступатимуть разом, що робить цей вечір справді особливим. Різні жанри та стилі – одна ідея та мета!

Сокира Перуна – це полковий оркестр, лідер та провідник правої сцени. Вірні своїм поглядам, ось уже 20 років вони ведуть за собою праву молодь і співають про те, що справді важливо сказати. Лідер гурту Арсен Білодуб своїми віршами творить нову сторінку в українській поезії, викристалізовуючи найважливіші засади націоналізму у текстах гурту. Агресивна музика та справді унікальний ричащий вокал закликають до бою, не лишають в спокої ані крихту душі небайдужих до ідеї нації і волі України.

На концерті також буде презентовано нових альбом гурту Дорога в АТО’, на який ми чекали 3 роки. Крім того, побратим Олекса Бик обіцяє представити свою щойно створену збірку віршів “Незримність”. Та гадається мені, що на нас очікує ще багато сюрпризів!

Отож, чекаємо вас на родинному святі, відчайдухи!

29 квітня, клуб BINGO, початок о 16:00!