Krichuss презентували EP ‘Без Розмов’

Молодий український гурт випустив свій третій за рахунком ЕР ‘Без Розмов’ та анонсував міні-тур в його підтримку.

Перший сингл з альбому “Тутам” шанувальники вже зацінили — зараз він знаходиться на першій сходинці чарту «НеПопса» від Джем ФМ. Усього на ЕР п’ять разнопланових пісень. За словами самого вокаліста Дмитра Поліщука, ЕР вийшов не геть таким, яким його собі уявляли музиканти.

— Ми думали, цей альбом буде дещо іншим — і за звучанням, і за настроєм. Вважаю, справа в тому, що запис проходив, як завжди, у дуже зжаті терміни. Як виявилося, в екстремальних умовах можна придумати дуже цікаві речі! Кожен трек — це щире послання і самим собі, і іншим людям. А чотири пісні з пятьох — про почуття.

Вокаліст гурту стверджує, що для нього найдорожча пісня на цьому ЕР — одноіменний трек ‘Без Розмов’.

— Її текст був створений на березі озера у Латвії, я сидів там геть один та дивився на відображення неба у воді. Не знаю чому я часто подавлюю в собі романтику — можливо, тому що це старомодно і мало хто це цінує. Але після того вечора часто на вулицях чи в громадському транспорті я намагаюсь знайти людей с таким самим поглядом, як те озеро — чистим, світлим та трохи сумним. Іноді мені це вдається. Але дуже рідко.   

За словами самого гурту, першим, хто почув цей ЕР став рудий кіт, який мешкає у них на студії.

— Всю музику ми тестували на ньому, — згадують самі Krichuss. — Включали треки та спостерігали за його реакцією.

У підтримку ЕР ‘Без Розмов’ гурт відправляється у міні-тур, з концертами хлопці заїдуть до Львову, Харкова, Дніпра, Одесси та Чернівців — рідного міста їх фронтмена. А фінальною крапкою стане концерт у Києві, що відбудеться 22 квітня у клубі MonteRay.