Квінтесенція меланхолії: у Києві пройде Ukrainian Doom And Depression 2021

У Києві продовжується традиція організації фестивалю Ukrainian Doom And Depression, що об’єднує українську атмосферну і похмуру музику. Вечір, що спонукатиме на роздуми про життя, смерть та власну роль в цьому непривітному світі, пройде за участі Mournful Gust (що презентують новий альбом), Te Deum (що нещодавно відновили свою діяльність), Mental Torment (що возз’єднаються після паузи) та ще ряду гуртів.

Фестиваль Ukrainian Doom And Depression пройде 25-го вересня в київському клубі Теплий Ламповий.

Хедлайнером події стане криворізький doom metal гурт Mournful Gust, що «несе смуток та відчай починаючи з далекого 1999 року», а на Ukrainian Doom And Depression презентує альбом ‘Fly Sorrow Fly’.

Компанію їм складуть Te Deum – київський doom/death metal проєкт, заснований у 1995, та Mental Torment – нещодавно возз’єднаний київський atmospheric doom metal гурт, що випускає новий альбом наступного тижня.

Також на події зіграють atmospheric death metal гурт Летаргія, молодий київський doom metal колектив Sleepy Sorrow та проєкт на ім’я Depth of Mind.

Квитки на подію доступні у передпродажі за 200 грн. та у день події за 250 грн., також наявні VIP-квитки за 400 грн. (з сидячим місцем та афішею).

Коли: 25.09, 18:00
Де: Арт-клуб Теплий Ламповий, м. Київ, вул. Омельяновича-Павленка 4/6 (м. Арсенальна)
Зустріч події на Facebook: https://www.facebook.com/events/392286795393109

Титульне фото: Микола Матвіюк


Якщо Вам подобається те, що роблять Daily Metal і Радіо GARTA, Ви можете підтримати нас на Patreon.

Become a Patron!