Легендарні британці Tank вперше завітають до України

Tank вже майже 40 років тримають марку якісного heavy metal.

Саме з ними їздили в перше європейське турне Metallica, батько тяжкого рок-н-ролу Леммі був їхнім фанатом, а кавери на них виконують монстри трешу Sodom і Destruction. У їх складі побували такі легендарні музиканти як вокаліст Дугі Уайт (Yngwie Malmsteen’s Rising Force, Rainbow) та ударник Кріс Дейл (Bruce Dickinson), а вокалістом гурту на даний момент є голос німецьких ветеранів hard’n’heavy Pink Cream 69 – Девід Рідман.

Вже наступного тижня, 20-го квітня Tank вперше завітають до Києва, щоб зіграти свій перший концерт в Україні за підтримки гуртів Sunrise, Exact Division та Tiger Punch.

Британія зробила величезний внесок у розвиток світової музики. Починаючи із попу та року і закінчуючи електронною та авангардною сценами. Коли загальна музична криза 70-х накрила світ, Британія відповіла створенням NWOBHM.

Помітним обличчям серед всіх були Tank. Як і всі, на самому початку вони грали щось середнє між Іггі Попом, Motörhead та британським heavy, який вже став класичним. Згодом, бажаючи більше виділятися на сцені, гурт створює власне звучання, яке замішане на тривалих композиціях, мелодійних соло-гітарах, мілітаристській тематиці текстів та фірмовому вокалі Елгі Уорда.

Така музика знаходить свого слухача по всьому світу. Їх гарним товаришем стає Леммі, вони виступають в якості спеціальних гостей в турі Metallica, їх творчість переграють гранди тевтонського трешу, а на останньому альбомі серед спеціальних гостей був помічений Дені Філт із Cradle Of Filth.

Tank вперше завітають до України та Києва, щоб ви переконалися в тому, що класичний британський heavy в 2019 звучить не гірше ніж у золоті часи його існування.

Barefoot Mosh Booking задля цього приготували спеціальний сюрприз – саппорт із тематичних гуртів:

  • Sunrise (power metal, Київ)
  • Exact Division (heavy/thrash metal, Київ)
  • Tiger Punch (hair/sex metal, Київ)

Зустріч концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/2280331395587580