Letter to Bowie Night: 16.03, ‘Atlas

Погляньте! Я буду там. Я буду там, хоч ви мене і не побачите. Тому що я принесу те, що ніхто не зміг би украсти, бо всі знають, хто я такий. Мені більше нічого втрачати, і тому я змушу вас відкласти телефони і завертіти головами у танці. Це те, чим я займався завжди.

Ви ж пам’ятаєте цих хлоп’ят зі старих пісень? Майора Тома, що подорожує над землею у бляшанці? Чи Зіггі Стардаста, хлопчину, що чекає нас у зоряному небі, привільно граючи на гітарі? А Герцог? Худорлявий юнак з блідими очима, котрий не боявся палко цілувати свою кохану навіть під гуркіт пострілів? Вони – герої, хай і одного дня. Чим не схоже на вас?

Так що приходьте. Забудьте, що матінка забороняла вам водитися із майором Томом, Зіггі убили власні музиканти, а Герцог так і не став королем. Адже ви і так, вже втретє, принесли мені два десятки нових королів. Тому розверніться і подивіться прямо в обличчя всім тим дивним змінам, що відбуваються. Адже самі небеса люблять вас, розгортайте знамена і танцюйте на вулицях. А якщо ви захочете утекти – квитки на літак тут: https://concert.ua/ru/eventpage/bowie-night Я буду там разом із вами. І ми будемо танцювати, поки ви не розірвете власний одяг і скажете: «sh-sh-shsh»…

Ви не зможете потиснути моєї руки на прощання, але я вірю, що по дорозі додому ви відшукаєте ту річ, яку я не міг знайти так довго. А я… А що я… Планета Земля – синя, я дивлюсь на неї згори і вже нічого не можу з цим вдіяти.

Щиро ваш,

майор Том,

Зіггі Стадаст,

Худий білявий герцог,

Натан Адлер,

Девід Роберт Джонс