Lords of the Sound у Львові: репортаж з концерту

Нещодавно мала щастя потрапити на концерт Lords of the Sound – модерного українського оркестру, якому виповнилося 5 років. Зазвичай за 5 років музична формація – чи то гурт, чи оркестр – має два шляхи. Перший – як кажуть у Львові, «зійти на пси», тобто тихо щезнути з карти світу, і лише інколи згадуватися пристрасними фанами в моменти особливої ностальгії. Другий шлях – рости і розвиватися щоразу так, щоб кожен концерт був чимось неймовірним. Саме цей шлях впевнено торують музиканти з Lords of the Sound. І у найближчі роки їм загрожує лише зростання армії фанатів та абсолютні солд-аути у всіх залах! Хочете дізнатися, чому? Зараз я вам все розповім!

Перше місце, куди потрапили ми з фотографом – бекстейдж.  Бекстейдж Lords of the Sound – це щось особливе. До концерту 15 хвилин. Всі бігають, метушаться, налаштовують інструменти та звук. Кожен чітко знає, що має робити, при цьому і музиканти, і вокалісти, і диригенти розслаблені. Чим довше я за ними всіма спостерігаю, тим більше переконуюся, що цей оркестр – велика дружня сім’я. Чесно, після стількох років спостережень за різними виконавцями, гуртами, оркестрами – саме тут я почуваюся так, наче прийшла святкувати день народження хорошого друга.  У цій теплій передсвятковій атмосфері приходить усвідомлення магії, котра починається вже за лаштунками. І от гасне світло – і магія починає вихлюпуватися на слухачів…

Впродовж концерту оркестр виконав 20 композицій, музикантів тричі викликали «на біс», не бажаючи відпускати відчуття прекрасного. До програми увійшла добірка саундтреків з популярних та улюблених фільмів та серіалів: “Гаррі Поттер”, “Реквієм за мрією”, “007: Координати «Скайфолл»”, “Інтерстеллар”, “Майстер і Маргарита”, “Титанік” (незважаючи на мегазаїждженість, “My Heart Will Go On” звучала чудово!), “Вогнем і Мечем” (“Ой чий то кінь стоїть”), “Скажений Макс”, “Пірати Карибського моря”, “Гра престолів”, “П’ятий елемент”, “Поліцейська академія”…

Всі композиції супроводжувалися чудовим відеорядом – уривками з тих самих фільмів. Окреме «дякую» від мене, як фанатки фільмів про Шерлока Холмса: битва трьох Шерлоків та двох диригентів – Шахроха Фатхізаде і Віталія Саражинського – була веселою і дуже мелодійною 🙂 Ще дуже здивував учасник “X-Фактор 2010” Ярослав Радіоненко, якого я ну абсолютно не впізнала – тодішній хлопчик змужнів до прекрасного контртенора з діапазоном у 4 октави. Його вокал дуже пасував оркестру, а коли він вийшов на сцену, то, здається, в залі всі затамували подих, щоб не порушити магічну гармонію, створену його голосом.

Lords of the Sound | Lviv | 08.10.2019

Посилання на альбом: https://flic.kr/s/aHsmHK5K8g

Загалом, це був чудово проведений час, прекрасне свято від Lords of the Sound для поціновувачів фільмів та якісної музики!

Фото: Юлія Мархевка