Львівський alternative metal гурт Twelves презентував свій дебютний альбом ‘It’s Safer On The Outside’

Вихід платівки був анонсований музикантами ще на початку цього року і лише зараз слухачі можуть ознайомитись з роботою Twelves. До альбому увійшло сімь треків, які за своєю жанровою палітрою пересікаються з такими стилями як post-hardcore, melodic metalcore, alternative metal.

«Наша музика – це мелодійний та водночас драйвовий запальний чистий жіночий вокал в поєднанні з потужним, а в деяких місцях і агресивним інструменталом. Іншими словами, солодкий цукор з тертим в крихту склом».

«Перший альбом – це визначна частина нашої творчості, оскільки ми можемо підсумувати нашу роботу за два роки існування колективу. Очікуємо отримати гідну критику та підтримку від наших фанів. Тому будемо раді за ваші відгуки та пропозиції на сторінках наших соцмереж. В загальному, раді  подивитись на свою творчість зі сторони та зрозуміти, в якому напрямку рухатись далі», – так коментує досягнутий результат Stanislav Missura, гітарист гурту.

Ідею альбому формували ще перед початком створення музики, проте основний внесок щодо концепції був зроблений Катериною Горобцовою. …«Альбом наповнений сумнівами та емоціями головного героя, який повинен прийняти важливе рішення. Питання полягає в тому, залишити свою зону комфорту і рухатися далі або залишатися на одному місці, втрачаючи людей, яких любиш. Тому для того, щоб знайти правильний шлях, спочатку потрібно загубитись».

Для учасників Twelves такий досвід не є першим, адже усі крім солістки Катерини Горобцової мають  багаж знань із участі у інших проектах. Гітарист Станіслав грав більш складну і важку музику, бо фанатіє від Periphery, Animals As Leaders, Tesseract і подібних гуртів. Олександр – другий гітарист грав в колективі MONOband в стилі ню-метал, а драмер Сергій – грав в львівському пост-хардкор гурті Massive Dynamic. Що стосується Каті, то вона співала у церковних і академічних гуртах. Для проекту Twelves рок-вокал їй ставили практично з нуля. Що і дає цікавий вигляд матеріалу.

З 2017 року гурт співпрацює з вітчизняним лейблом Moon Records, тому їхню музику уже можна прослухати на усіх музичних платформах світу. Або ж Ви можете замовити ексклюзивні диски на офіційному сайті.

Стосовно планів, то студійна робота уже позаду, гурт обіцяє декілька відеоробіт найближчим часом. Також команда чекє усіх на найбільших музичних фестивалях України і рада буде зустрітись з фанами на своєму сольному концерті у Львові, який анонсують зовсім скоро.