Metal East: Нове Коло. Перші гурти лайн-апу 2021

Фестиваль Metal East: Нове Коло не відбудеться у 2020, проте вже почав відкривати деталі лайн-апу наступного року. Зокрема, на фестивалі 2021 зіграють Grave, Saor, Darvaza, а також Nokturnal Mortum і деякі інші команди, що були збережені з цьогорічного складу.

«Ми до останнього сподівалися, що, незважаючи на всі обставини, Metal East: Нове Коло зможе відбутися у 2020 році.

Але зараз ми змушені прийняти непросте рішення: на сьогоднішній день вже зрозуміло, що проведення фестивалю наприкінці серпня не є можливим у тому форматі і масштабі, який був запланований, і на який заслуговує кожен із вас».

Всі придбані квитки на фестиваль 2020 лишаться дійсними на наступний рік, а кожен збережений квиток допоможе продовжити підготовку Metal East: Нове Коло 2021. У свою чергу, для всіх, хто вирішить не повертати квитки, а використати їх у 2021, будуть запропоновані невеликі бонуси. Інформація про це з’явиться найближчими днями разом із варіантами обміну та повернення.

У 2021 році Metal East: Нове Коло пройде з 28 по 30 травня на традиційному місці – у Харкові на території Арт-заводу «Механіка». У лайн-апі на наступний рік вже оголошені гурти Grave (Швеція), Saor (Шотландія), Fuath (Шотландія), The Ruins Of Beverast (Німеччина), Darvaza (Італія/Норвегія), Sarkrista (Німеччина), а також Nokturnal Mortum та інші українські гурти, що були збережені із цьогорічного лайн-апу: GreyAblazeOrbstructViolent OmenStryvigor та Colotyphus.

Незабаром буде оголошено більше імен зі світової та української андеграундної сцени. Квитки надійдуть у продаж за кілька днів.

Офіційна сторінка фестивалю на Facebook: https://www.facebook.com/MetalEastNoveKolo
Офіційна зустріч фестивалю на Facebook: https://www.facebook.com/events/474881609914817