Гурти із Білорусі об’єдналися проти забруднення лісів

40 метал-гуртів із Білорусі об’єдналися для соціальної акції проти забруднення лісів. Музиканти безкоштовно роздають усім учасникам свою музику в lossless форматі, а також розігрують купу дисків і мерч.

Взяти участь у проекті може людина з будь-якої точки світу.

В період проведення флешмобу потрібно зібрати сміття в будь-якому місці на природі та опублікувати фото «до і після» в одній із соціальних мереж (VK, Facebook, Instagram) з хоча б одним з хештегів акції: #мусоритьнетру #металсупрацьсмецця #metalagainstpollution

Кожен, хто опублікував пост, отримає в особисті повідомлення документ з посиланнями на безкоштовне завантаження музики всіх гуртів-учасників у кращій якості.

Всі учасники флешмобу також отримують шанс виграти диски або мерч від гуртів. Кожен пост враховується окремо (якщо зробити пост у всіх трьох соціальних мережах, це враховується як 3 поста – отже, шанси виграти щось відчутно збільшуються).

Акція проводиться 6 тижнів, з 11 вересня по 24 жовтня включно.

Організатори зазначають: якщо пост зроблений, а посилання на музику в особисті повідомлення не прийшло протягом доби – це означає, що або в учасника закритий профіль, або закриті особисті повідомлення, або ж пост пропустили з якихось інших причин. В такому випадку пост варто надіслати в повідомлення гурту Dymna Lotva.

Перелік гуртів, що долучилися до акції: Dymna Lotva, Gods Tower, Адарвірог, Re1ikt, Massenhinrichtung, Evthanazia, Essence of Datum, Beyond the Darkness, Among Your Gods, Aillion, Rokash, Dwellstorm Borned, Piarevaracień, Engraving Infinity, In Search For, Exist M, Vojstrau, NHLST, Khandra, Blaine Rohmer, Krumkač, Vietah, Alfar, Fabiant, Synaxaria, Alcyona, Exegutor, Ivory, Sameli, Apologeth, Plemя, Omut, Kliodna, Сымон-Музыка, Absence of Life, Belle Morte, Aconitum, Anyparxia, Fatum Semitar, Drtvbrgh, Hok-Key.