Mirratal презентували дебютний альбом ‘Castaway’

Київський symphonic metal колектив Mirratal презентує дебютний альбом ‘Castaway’, робота над яким тривала 4 роки.

Декілька років тривала підготовка матеріалу та вдосконалення майстерності, і у вересні 2016 року Mirratal увійшли на студію Top Sound Records, де весь процес запису, зведення та мастерингу провів Андрій Томашенко (відомий як гітарист групи Біла Вежа).

Над створенням альбому працювало 19 чоловік. Зокрема, у пісні “Find Your Name” можна почути гостьовий вокал Катерини Капшук (фронтвумен гурту Scarleth), а щоб зробити звучання ще більш оригінальним, у деяких піснях було записано живу скрипку, віолончель та гобой. У композиції “Timeless Sea” на «монолог психіатра» було запрошено диктора Артема Вільбіка; а коли музиканти відчули, що їм не вистачає пафосного звучання, записали ще й невеликий хор.

За словами гурту, тематика альбому присвячена дослідженню ізоляції та самотності у найрізноманітніших аспектах, на що і вказує назва альбому «Castaway» (укр. «вигнанці», «знедолені», «неприкаяні»). Хоча у альбомі немає єдиної концептуальної лінії, простежується ідея зобразити людей, які відчувають себе самотніми і не можуть виразити свої емоції, знайти того, хто їх зрозуміє.

До альбому увійшло дев’ять основних композицій та інструментальний бонус-трек.

‘Castaway’ вже доступний на всіх популярних стрімінгових платформах.

Концертна презентація альбому відбудеться 10-го лютого у клубі MonteRay Live Stage за підтримки гурту Scarleth та багатьох запрошених гостей.

Зустріч концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/719384025087000