Mirratal презентували сингл про інформаційну війну

Київський symphonic metal колектив Mirratal випустив у світ сингл “Abyss of Lunacy”. Ця робота відкриває перший повноформатний альбом ‘Castaway’, який планується до виходу в січні 2019 року.

«Трек присвячений проблемі інформаційних воєн та пропаганди, яка спрямована не так на дорослих, як на майбутнє покоління, яке ще не може захиститися від впливу сумнівних істин та не може зрозуміти, чому вірити, а чому ні, – діляться музиканти.  – Неймовірна заполітизованість дітей, голі лозунги, які вони викрикують, ще не пізнавши світ – все це нагадує безкінечне божевілля, з якого, здавалось би, неможливо вийти. Врешті, стає незрозуміло, де ж людина, а де – машина, запрограмована лялькарями, які переслідують свої цілі. Той же, хто не хоче слідувати за тими життєвими сценаріями, які їм нав’язуються – відчувають себе “не в своїй тарілці”, що і закладено в назву альбому ‘Castaway’».

Записом, зведенням та мастерингом як треку “Abyss of Lunacy”, так і всього альбому, займався Андрій Томашенко (Top Sound Records).

Презентація альбому ‘Castaway’ відбудеться 10-го лютого у київському клубі MonteRay Live Stage.

Посилання на зустріч: https://www.facebook.com/events/719384025087000