Miss Key 17 вересня на подвір’ї ArkSquat фестивалю GogolFest!

Музику Miss Key складно віднести до певного стилю, хоча, як правило, те, що вона грає, відноситься до категорії неокласичних або концертних виступів. Її недавні роботи включають в себе експерименти фортепіанної інструментальної музики, соло, скрипки та інших класичних інструментів.

Miss Key виконує свої композиції в різних аудиторіях, де виступає наживо, імпровізуючи, граючи і розмовляючи з шанувальниками. Це ще одна унікальна особливість її виступів – не просто грати музику, але миттєво отримувати реакцію від своїх шанувальників і підтримувати живий діалог, перебуваючи на сцені. Miss Key родом з України, проте, з тих пір як вона переїхала жити до Берліна, це місто з його сучасною різноманітністю музичного життя відобразилось на її характері і музичних устремліннях, результатом яких є пристрасні фортепіанні композиції.

Miss Key не просто піаністка, в першу чергу вона артистка, що відображається в усьому, що вона робить – починаючи від рухів на сцені, жестів, спілкування із залом, під час фотосесії або відеозйомки, з кожним таким моментов Miss Key по новому розкривається як творча особистість, приміряючи на себе нові ролі.

Почути найкращі композиції у виконанні Miss Key та побачити вживу її виступ в рамках GogolFest ви зможете 17 вересня на подвір’ї ArkSquat Культурного Центру за адресою вул. Васильківська, 1. Обіцяємо, буде гаряче! Музичні імпровізації та гучні електронні кавери на такі відомі гурти як Nirvana, Korn, Muse, Rammstein, Radiohead, авторські версії саундтреків на відомі сучасні фільми та ще багато різних сюрпризів! Не пропустіть!

Подія у FB:

https://www.facebook.com/events/693878750800890

Офіційна сторінка Miss Key:  https://www.facebook.com/misskeypiano