Morphine Suffering презентували свій перший кліп про кохання

Після дворічної творчої перерви одна з найпотужніших українських метал-банд повернулася із новим матеріалом.

Першим музиканти представили публіці трек “Сам” — дуже м’який і нестандартний, як для традиційного звучання музикантів. А також відзняли на нього відео, що стало сьомим за рахунком в історії гурту.

“Сам” для музикантів став своєрідним творчим експериментом: «Нам стало цікаво, як ми прозвучимо з такою, абсолютно не “морфінівською” композицією, і як наші шанувальники відреагують на цю ліричну баладу», — пояснюють вони. — «Але тим, хто полюбив нас саме за тяж, переживати не варто — ті треки, що ми їх випустимо вже дуже скоро, вас здивують».

Нові треки Morphine Suffering, частину яких фани вже чули на літніх фестивалях, записані спільно з музичним продюсером Matthew Good, фронтменом групи From First To Last, який продюсував записи таких груп, як Asking Alexandria, Memphis May Fire, Veil of Maya , The Word Alive і багатьох інших. Запис музики проходив в США, у власній студії Метью, Good Sounds. Вокал записували в українській студії запису Revet Sound, під керівництвом Сергія Любинського. На цій студії народжувалися хіти THE HARDKISS, Vivienne Mort, а також багатьох інших груп української альтернативної і метал сцени.

Кліп на пісню “Сам” знімали в Києві. Режисерами відео стали гітарист і засновник гурту Влад Рильський і всім добре відомий в альтернативній музичній тусовці фотограф і оператор Тементій Пронов.

«”Сам” — історія про те, як складно, але при цьому важливо цінувати те найсильніше і справжнє кохання. Історія про боротьбу з самим собою і своїми емоціями», — коментують музиканти. — «Головними героями кліпу стали наш вокаліст Андрій і Дарина — фотограф і перукар. Спочатку кастинг-менеджер вибрала її з декількох десятків дівчат по фото, а на живому кастингу ми одноголосно зрозуміли: вона — та, хто нам потрібен».

Зйомка проходила три дні. У перший день команда знімала, а точніше фотографувала, love story головних героїв. Другий — присвятили студійній зйомці музикантів. На третій день – знімали вулиці і заклади, де за останні десять років відбувалося щось знакове для Morphine Suffering.