Morphine Suffering випустили нову відеороботу

Morphine Suffering презентували в мережі відео на свою нову пісню “Я не вірю”. Втім, найбільш уважні фани вже неодноразово чули її протягом літа, адже «Морфіни» виконували її практично на всіх музичних фестивалях України.

За словами «Морфінів» саме формат playthrough знаходить великий відгук від фанів. Часто музикантів просять написати табулатури і ноти до пісень, проте ті заявляють, що даний формат відео дозволяє не тільки почути, але і побачити, як грається та чи інша партія на всіх інструментах.

«Кожен новий сингл ми намагаємося супроводжувати відеороботою, для пісні “Я не вірю” ми вирішили вибрати саме формат playthrough. Щоб це не було простим та нудним відео зі студії, ми вселили рух і життя в це відео і, як нам здається, вийшло дуже навіть непогано. Подібне відео ми вже знімали на наш трек “Миллениум”. У даній роботі оператори постаралися на славу, світло, постановка і сюжет зробили це відео повноцінним кліпом», – коментують самі Morphine Suffering.

Трек “Я не вірю” вже доступний на всіх цифрових майданчиках. А цієї осені шанувальників Morphine Suffering чекає ще нова музика і нові відео!

Фото надане прес-службою гурту