Нарешті дочекались перших творчих результатів від Morphine Suffering після довгих двох років очікування.
Нова робота є першою композицією з майбутнього альбом, у і вона відрізняється від усієї творчості гурту. Адже і текст, і виконання мають дещо інший вигляд, аніж звичні нам Morphine Suffering. Сам сингл є помітно легшим за попередні роботи гурту .
Пісня “Сам” пролунала у цей четвер на Radio ROKS у програмі [КАМТУГЕЗА] о 7:30 та на радіо Країна ФМ у програмі «Слухоманія» о 22:00.
Офіційно гурт вперше виконав її зі сцени Рок Булава і минулими вихідних на Atlas Weekend 2018, де аудиторія тепло прийняла результат роботи двох років.
Сам трек і детальніший опис – у записі радіоефіру.
Pingback: Файне Місто + файні люди = формула свободи – Daily Metal()