Motanka анонсували вихід альбому на Napalm Records

Motanka оголосили дату релізу дебютного альбому на Napalm Records – 7 червня 2019 року. Альбом отримає однойменну назву – ‘Мотанка’. Сьогодні також розпочався офіційний передпродаж діджитал-версії альбому.

«На платівці ми записали стародавні цимбали, окарини, горловий спів, древні наспіви наших предків, що надало особливої атмосфери. Поєднали це з сучасними технологіями, новітніми інструментами та аналоговим звучанням. Альбом ми писали в Берліні на плівку, а не на комп’ютер. Таким чином ми намагались зберегти увесь спектр емоцій, оскільки плівка здатна найчіткіше карбувати інформацію в оригінальному вигляді», – розповідає фронтмен гурту Віктор Верба.

Зі слів музикантів, головна ідея альбому – єдність людини з природою. Ще за давніх часів люди різних цивілізацій по всій планеті активно використовували обряди та ритуали для спілкування з природою, вони поважали її та поклонялися її силі та могутності.

Кожна пісня альбому описує той чи інший зв’язок, відкриває завісу до магічного світу, де жили духи, мавки, де природа відчувала наміри людини, а людина – природу. Українські звичаї збереглися і сьогодні, їх коріння походить з глибкого минулого, головними рисами якого були дух боротьби та природня жага до життя, яка вкоренилася в менталітеті українського народу та, немов коріння великого дерева, не давала йому зламатись і допомагала пройти найсуворіші бурі.

Мета музики Motanka – пробудити пам’ять людей про їхнє минуле, нагадати про силу та волю, якою володіє кожна людина, бо вона породжена природою, як і все живе на Землі.

Вже 5 квітня відбудеться реліз пісні “Верба”, після нього запланована прем’єра кліпу. Сюжет кліпу – гостро-соціальний, та не залишить нікого байдужим, – обіцяють музиканти.

Трек-лист:

 1. Алатир
 2. Fire Burns
 3. Air
 4. Десь у горах
 5. Ой ти моя Земле
 6. Босими ніжками
 7. Ворог
 8. Берегиня
 9. Horizon
 10. Pace of the Space
 11. Хрещення
 12. What are you living for?
 13. Верба
 14. Крода

Також гурт анонсував свій перший великий концерт у Києві, який відбудеться 21 квітня в клубі MonteRay Live Stage. Компанію для Motanka складе гурт Season of Melancholy, які разом з ними були фіналістами українського відбору на Wacken Metal Battle.

«Концерт Motanka це унікальний перформанс, це більше ніж просто музичний концерт, це  медитація, очищення та емоційний вибух. Ми ділимося, обмінюємося та наповнюємося енергією разом з аудиторією, це ритуал, непорівнюваний ні з чим.
Season of Melancholy – наші хороші друзі, професійні музиканти, їхня музика емоційна, прониклива та йде з глибини серця. Тому ми будемо раді зіграти разом на одній сцені, а для глядачів це буде шоу, аналогів якому не було раніше!»

Зустріч концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/2224223377634944