Motanka підписали контракт із Napalm Records

Луцький гурт Motanka підписав контракт з лейблом Napalm Records, під керівництвом якого відбудеться реліз їхнього першого альбому. 

Австрійський лейбл Napalm Records існує з 1992 року та відомий роботою з понад 200 гуртами, зокрема з Adept, Battlelore, Grave DiggerDevildriver, Skindred, Cavalera Conspiracy, Moonspell, Powerwolf та ін.

Українські гурти почали з’являтися у ростері лейбла у 2016 – тоді співпрацю з Napalm Records розпочали Jinjer. А на початку 2018 контракт із лейблом підписав гурт Stoned Jesus. Таким чином, Motanka стане третьою українською командою, що співпрацює із  Napalm Records.

Гурт Motanka відомий своєю участю у W:O:A Metal Battle 2018 в рамках найбільшого метал-фестивалю світу Wacken Open Air, звідки гурт привіз призове друге місце та міжнародне визнання. У конкурсі брали участь 28 гуртів з різних країн світу, серед яких професійне журі обирало 5 переможців.

Україна вперше брала участь в W:O:A Metal Battle, де Motanka зарекомендували себе як сильний перспективний гурт, на який відразу звернули увагу світові агенції та лейбли.

За останній рік гурт отримав неодноразові пропозиції співпраці від італійських, німецьких та польських лейблів, проте учасники чекали на «велику рибу», яка не
забарилася.

Реліз альбому Motanka планується на весну 2019 року і відбудеться в 40 країнах світу, серед яких США, Канада, Німеччина, Австрія та Японія. Дистриб’юторами Napalm Records в цих країнах є найбільші світові лейбли – Universal Music Group, Warner Music, Sony Music, Mystic Music.

Учасники гурту коментують: «Ця подія є історичною для музичної сфери України і для нашого гурту зокрема. Нас це надихає на подальшу працю та творчість. Тепер ми матимемо можливість у найближчий час донести свою музику до слухача по всьому світу, виступити у самих віддалених країнах, лишити скрізь частинку України та себе».

Текст: Вероніка Франчук