Motanka в Харкові за підтримки I Miss My Death та Scarleth

Motanka завітають до Харкова 5-го грудня, запросивши у якості спеціальних гостей київські гурти I Miss My Death та Scarleth. Концерт пройде у Victory Concert Hall.

Цим виступом Motanka завершать міні-тур із трох концертів, що охопить також Дніпро (3.12) та Полтаву (4.12). Концерт, що мав відбутися у Львові 26-го листопада, перенесено на 26.02.

Гурт Motanka відомий своєю участю у W:O:A Metal Battle 2018 в рамках Wacken Open Air. У 2018 Motanka підписали контракт з австрійським лейблом Napalm Records, на якому видали дебютний однойменний альбом у 2019.

I Miss My Death (IMMD) – київський symphonic metal гурт, що прагне відобразити красу навколишнього світу через містичну призму. Альбом ‘Mysto’ побачив світ у 2020 та став концептуальною роботою, яка описує містичну сторону Києва та в кожному треці розповідає містичні легенди стародавнього міста.

Scarleth – київський колектив, що виконує музику на стику мелодійних жанрів важкої музики, починаючи від power, folk, doom і gothic metal і закінчуючи modern/progressive metal. Випустили альбом ‘Vortex’ у 2019.

Коли: 05.12, 19:00
Де: Victory Concert Hall, м. Харків, вул. Карпатська, 95
Квитки: https://kharkov.internet-bilet.ua/uk/motanka

Зустріч події на Facebook: https://www.facebook.com/events/608014203709257

Титульне фото: Інна Кудрявцева


Якщо Вам подобається те, що роблять Daily Metal і Радіо GARTA, Ви можете підтримати нас на Patreon.

Become a Patron!