Mr.Gray випустили карантинний кліп “Тримай”

Одеський nu metal/alternative гурт Mr.Gray представив кліп “Тримай”, знятий посеред жорсткого весняного карантину. Це вже друга відеоробота до дебютного EP ‘Хто Ми Є?’, який побачив світ на початку вересня.

«Ідея кліпу народилася прямо під час весняного карантину, коли пересування по місту було обмежено, а збиратися натовпом – заборонено. Ось і вирішили знімати наших персонажів по 1-2 людині. Ми хотіли підкреслити обставини, – діляться музиканти. – Ми шукали акторів у соціальних мережах, оскільки багато хто боявся зайвий раз виходити на вулицю. Під час зйомки повз проїжджали два скейтбордиста, і хлопці погодились взяти участь у відео. Вони – абсолютно незнайомі нам люди, і побажали залишитися невідомими».

Також у зйомці взяли участь BMX-атлет Ярослав Бояковський, блогер та адміністратор скейт-парку, який зміг зробити кілька трюків для відео, незважаючи на травму, та одеський реп-виконавець і DJ Юрій Гриценко (Frisson). Інші актори на відео – це друзі та рідні гурту.

Роботою над відео займалась Оксана Забеліна із одеського продакшена Leta Video.

Mr.Gray кажуть, що сам трек “Тримай” розповідає про самотність, про певний зрив і крик про допомогу, тож якнайкраще підходить для обставин і ідеї відео. Композиція увійшла до дебютного EP гурту під назвою ‘Хто Ми Є’, який був презентований 7-го вересня.

Гурт Mr.Gray був утворений навесні 2019 учасниками різних одеських команд. Хлопці визначають музичний напрям своєї творчості як nu metal із впливом альтернативи 2000-х. Mr.Gray кажуть, що у створенні треків орієнтуються на музичний спадок nu metal команд кінця 90-х/початку 00-х.