My Ex I випустили другу частину альбому ‘Монстри’

Synthpop проект My Ex I 13-го січня представив другу частину альбому ‘Монстри’. Порівняно з першим релізом, ‘Монстри II’ стали легшими та містять менше важких гітарних рифів, а звучання треків є більш прозорим.

Першу частину альбому ‘Монстри’, що буде складатися із чотирьох розділів, гурт представив 26-го листопада. Тепер прийшов час для другої частини.

«Ідея залишається старою: ми йдемо за Монстрами шляхом рефлексії, дивлячись у які закутки нашої особистості вони нас заведуть. І цього разу ми поринаємо у роздуми щодо самотності, один з найцікавіших станів людини. Йдеться не тільки про ту самотність, коли ти береш собі декілька днів тиші, не слідкуєш за навколишнім світом і мало з ким спілкуєшся. Існує інший прояв цього, коли ти відокремлений від усього сам у своїй голові. Тобто ти наче як оточений людьми та медіа-шумом, але кожна твоя комунікація супроводжується відчуттям прірви між навколишнім світом та сприйняттям. Коли більшість сказаних тобі слів, почутих звуків або побачених явищ не викликають емоційної та раціональної відповіді. Можливо таке бувало з вами, можливо із нами. А можливо це відбувається з кимось з нас або наших знайомих зараз. Так чи інакше, пропонуємо про це подумати разом під ці треки», – коментують музиканти.