My Nostalgia: новий альбом Colotyphus

Atmospheric black metal гурт Colotyphus представив альбом ‘My Nostalgia’, що став другою повноформатною роботою проєкту. Реліз побачив світ на польському лейблі Werewolf Promotion 30-го жовтня.

Запис альбому проходив впродовж зими 2019/2020 років силами MonolithProduction та Black Dwell Records. «За декілька останніх років ми створили власний творчий простір, в який входить і студія звукозапису. Власне на даній студії і був записаний весь матеріал», – розповідає гурт. Зведенням та мастерингом релізу займалися Ден Бруталенко та лідер проєкту Геннадій Ковріжних (Monolith).

Альбом ‘My Nostalgia’ вийшов на дисках і касетах. Також готується випуск лімітованих дерев’яних боксів.

«Надихають мене, як і раніше, подорожі Україною, любов до природи та сильне бажання створювати та записувати музику. Концепт та ідея розкриті в ліриці, проте можна сказати коротко: альбом – про взаємодію людини з природою, про грані мислення людини, ностальгію за тим, що тобі близьке, і звісно про те, що подорож може тривати вічно, але часом від власних страхів та думок нам не втекти», – розповів Геннадій Ковріжних у коментарі для Neformat.

Дизайном обкладинки та буклету альбому гурт займався самостійно, а всі фото, використані у релізі, були зроблені під час подорожі Карпатами.

Наразі Colotyphus планують випуск лайв-альбому, який був записаний і візднятий на фестивалі Тарас Бульба 2021: «Вийшла доволі цікава робота, оскільки ми дуже “переосмислили” наші старі пісні. На цьому ж альбомі буде пісня із нашого майбутнього релізу, над яким після виходу ‘My Nostalgia’ почнемо активно працювати. На даний момент розказувати про концепцію майбутнього альбому не стану, проте це буде закінчення трилогії про “Подорож Зневіреної Душі”».

Титульне фото: Софія Руда


Якщо Вам подобається те, що роблять Daily Metal і Радіо GARTA, Ви можете підтримати нас на Patreon.

Become a Patron!