Микита Рубченко, Олесь Журавчак та Ars Nova зіграли разом на фестивалі “Віртуози фолку”

Автор рок-версії Гімну України Микита Рубченко, музикант-віртуоз і арт-директор фестивалю Олесь Журавчак та легендарний ансамбль ударних інструментів Ars Nova разом піднялися на сцену на відкритті гала-концерту третього Київ етно мюзік фесту “Віртуози фолку”.

Композиція “Герць”, що отримала свою назву від поєдинку-двобою українських козаків із ворогами перед боєм, стала першим результатом творчої співпраці відомих музикантів. Артисти зазначають, що в їх подальших планах – не тільки розширення концертної діяльності, а й об’єднання подібним складом у студійній роботі.

«Ідея аранжування навіяна епізодом з фільму “Mad Max: Fury Road”, де в погоні бере участь машина з великою групою барабанщиків та гітаристом попереду. Хотілося створити щось подібне – настільки ж потужне, але із використанням національного колориту», коментує Микита Рубченко.

Інфо:

Микита Рубченко – український музикант-мультиінструменталіст, композитор. У 2014 році став автором Рок-версії Гімну України та співавтором треку “Герої не вмирають”, у 2015 – автором Рок-версії “Щедрика”. Музичний продюсер та автор саундтреку фільму-постсимфонії “Арка”.

Олесь Журавчак – український музикант-віртуоз, відомий сопілкар, лауреат численних міжнародних конкурсів, з 2017 – арт-директор Київ етно мюзік фесту “Віртуози фолку”, автор та режисер першого інструментального мюзиклу музичного фентезі-шоу “Володарі Стихій”.

Ars Nova – Київський ансамбль Ударних Інструментів, створений у 1989 році. Учасники численних фестивалів та лауреати міжнародних конкурсів. За роки творчості співпрацювали з багатьма відомими виконавцями, в тому числі з Русланою та Мюнхенським хором.

Фото: Юрій Прияцелюк