На Майдані пройде Марафон “Білими Нитками”

22 грудня на Майдані Незалежності стартує Музичний Марафон “Білими Нитками” на підтримку Андрія Антоненка (Riffmaster), Юлії Кузьменко та Яни Дугар, несправедливо утримуваних за ґратами у справі з убивства журналіста Павла Шеремета.

У марафоні візьмуть участь близько 20 відомих українських виконавців та музичних гуртів, а також спікери (волонтери, військові, адвокати та родичі ув’язнених).

«Творча спільнота України – музиканти, митці, громадські діячі – обурені цією ситуацією, – коментують організатори події, об’єднання Free Riff. – Ми не віримо в причетність Андрія, Юлі та Яни до вбивства Павла Шеремета. Ми вважаємо, що доказів для обвинувачення – замало, а наявні – не витримують жодної критики. Ми вбачаємо в цій справі політичне забарвлення та переслідування й тиск на активний прошарок суспільства. Ми вимагаємо справедливого, неупередженого правосуддя в Україні!»

До Марафону, що розпочнеться о 12:00 на Майдані Незалежності та триватиме до 22:00, долучаться виконавці та гурти Мотор’ролла, Фіолет, Мандри, Сергій Танчинець (Без Обмежень), Karna, Vlasna, Нумер 482, TaRuta, Пирятин, Pushkin Klezmer Band & Toporkestra, Pidkaura, Іван Леньо та Володимир Шерстюк (Kozak System), Брати Станіслава, Олекса Бик, Алекс Клец, Юрій Сусло, Соня Сотник, Сергій Кузін, Сергій Зенін, Анна Заклецька, Геннадій Попенко, Анатолій Вексклярський (KyivMistah), GrozovSka та Олександр Піпа (@Traktor).

Організатори Марафону зазначають: «Ми не є політичною силою. Ми – просто спільнота небайдужих людей: музикантів, режисерів, журналістів, волонтерів, військових і так далі. Ми не маємо жодних спонсорів чи інвесторів. Ми запевняємо, що Марафон не служитиме жодній політичній силі, і ми не хочемо політичних прапорів чи транспарантів на Майдані під час Марафону».

Також організатори звертаються із проханням долучитися до збору коштів на забезпечення події технічним обладнанням. Детальну інформацію можна знайти на офіційній події марафону на Facebook.

Нагадаємо, що раніше в ефірах РокРадіо UA та Радіо GARTA ми запустили Радіомарафон патріотичної єдності “Червоні Лінії Білі Нитки” та запрошуємо долучитися всіх небайдужих.