Necrom вперше зіграють вживу на Metal East


Легенди харківського підпілля зійдуть разом на одну сцену у складі супергурту Necrom.

Виступ гурту відбудеться у рамках міжнародного фестивалю Metal East: Нове Коло, що проходитиме з 31 травня по 2 червня 2019 року в Харкові на території Арт-заводу «Механіка».

Нагадаємо, що до складу супергурту, сформованого у 2018 році, входять:

  • Izverg (Burshtyn, ex-Dub Buk) – бас
  • Артур Мєбурнутов (Mutanter) – гітара
  • Роман Саєнко (Hate Forest, Drudkh, Rattenfanger, Windswept та ін.) – вокал
  • Varggoth (Nokturnal Mortum) – гітара
  • Khaoth (Khors, Gods Tower, Balfor) – ударні

Як зазначають самі учасники гурту Necrom, мета проекту проста – грати death metal старої школи в усій його аскетичній красі та суворості. На дану мить гурт вносить останні штрихи до демо-запису, що складається  з трьох треків, та націлений на перспективу випуску повноформатного дебютного альбому в майбутньому.

Зі слів учасників гурту, концертний склад відрізнятиметься від студійного. Таким чином, Роман Саєнко зосереджений виключно на студійній діяльності і не зацікавлений в концертній діяльності гурту.* Ім’я ж того, хто стане за мікрофонну стійку під час живого виступу на фестивалі, учасники гурту обіцяють назвати вже у найближчий час.

* Мова йде про виступ у складі Necrom’у. Анонсований же на початку літа виступ Романа Саєнка на Metal East: Нове Коло у складі відродженого ним культового гурту Hate Forest, що спричинив справжній ажіотаж не лише в українських, але і світових black metal колах, відбудеться як і було заплановано.

Офіційна сторінка гурту Necrom на Facebook: https://www.facebook.com/necromofficial

Офіційний сайт фестивалю Metal East: Нове Коло: https://novekolo.com