Neformat Fest оголосив повний лайн-ап головної сцени

У цьому році музичний портал Neformat, що невтомно освітлює життя вітчизняного андеграунду майже у всіх його проявах, святкує 15-річчя. До цієї визначної дати вони підготували черговий, вже сьомий за рахунком, Neformat Fest, який пройде у клубі Bingo 31-го серпня. Фінальний лайн-ап головної фестивальної сцени був оголошений цього тижня.

«За останні 15 років Neformat провів уже 6 великих тематичних фестивалів, на яких збиралися найкращі представники української сцени у дуже різних жанрових напрямках – від стоунеру і сладжу до грайндкору, павервайленсу, панк-року та інді. Увесь цей час ми доносимо одну конкретну думку – в Україні є цікаві гурти, на які варто звернути увагу, – розповідають організатори. – Neformat Fest 2019 – це подія, яка так само збере одні з кращих андеграундних гуртів України. Закордонних хедлайнерів не передбачається, як і не було їх на попередніх наших фестивалях. Тим не менше ми впевнені, що всі ті учасники, які виступатимуть на івенті, варті уваги та поваги слухачів».

Загалом на фестивалі працюватимуть дві сцени. На головній (основній сцені клубу Bingo) сконцентруються метал-колективи. Лайн-ап буде представлений гуртами Septa, Nug, Backchat, White Ward, Mother Witch & Dead Water Ghosts та Kasu Weri.

Друга експериментальна сцена буде меншою, однак, за словами організаторів, так само важливою. Її розташування на території клубу поки не анонсовано, як і не анонсований склад учасників. На ній організатори планують зібрати кілька відомих українських реп-команд та електронних проектів. Перші анонси обіцяють вже найближчим часом.

Вартість квитків на фестиваль на сьогоднішній день складає 350 грн., проте ціна буде зростати із наближенням до події.

Офіційна зустріч фестивалю на Facebook: https://www.facebook.com/events/342012529787442