The Nietzsche випускають свій лайв-альбом ‘Live 201’

Українська супергрупа The Nietzsche, до складу якої входять музиканти таких гуртів, як Septa, Facepalm, Pictures Inside Me та Cheshires, першого квітня випускають свій другий лайв-альбом ‘Live 201’ . Він був записаний на фестивалях Horror Night та The Best Ukrainian Metal Act минулого року, де команда виступала в якості хедлайнерів.

Супроводженням до аудіо записів будуть живі відео кожної пісні, зняті і змонтовані одним із найдосвідченіших продакшенів країни Kirai Gigs, та при допомозі кращого українського кліпмейкера Олега Руза.

Також, цей альбом стане стартом для краудшафдингової компанії, покликаної допомогти  гурту зібрати недостачу коштів для запису третього ЕР, який планується до виходу першого вересня.

The Nietzsche сподіваються, що завдяки своїм фанатам і просто небайдужим людям, вони зможуть зібрати аж 201 долар. Всі зібрані кошти перекриваючі таку суму будуть витрачені на благодійність.

Сам гурт коментує таке рішення так: «Час збирати каміння. Всі п’ять років нашого існування ми тільки  і робили, що віддавали. Свою музику, своє здоров’я, цілком себе. Тепер прийшов час отримати щось навзаєм, а саме 201 долар. Для когось це може здатись нереальним, хтось скаже, що  ми зійшли з розуму. Але ми віримо в себе, а перед усім ми віримо у Вас. Ми прикинули, що якщо кожен наш фанат скинеться по одному долару, то  нам залишиться зібрати ще трошки більше сто баксів, а це уже виглядає не так фантастично, як двісті один. І не забувайте, що за 25 гривень навіть кави не купиш, ну хіба що в Макдональдсі, але притому можна купити щось краще – мрію.»

Альбом ‘Live 201’ можно купити за $2.01 на Bandcamp: https://thenietzsche.bandcamp.com