Nightwish їдуть до Києва із Beast In Black

Живі легенди з Фінляндії повертаються до України в рамках світового туру. І везуть із собою молодих, але популярних земляків Beast In Black.

Концерт відбудеться 29-го травня у столичній Stereo Plaza.

«Мабуть, тільки Nightwish можна назвати найпопулярнішим гуртом з Фінляндії в усьому світі, – кажуть організатори. – Вони змогли популяризувати симфонічний метал. І змогли настільки, що його всім серцем полюбили навіть ті люди, які до такої музики ставляться вкрай скептично. Тепер ті, хто мав якісь сумніви з приводу вищого пілотажу Nightwish, зможуть їх остаточно розвіяти».

Напевно, ніхто не підозрював, що 23 роки тому в містечку Кітее з’явиться колектив, який буде не тільки рвати чарти, а й стане візитівкою важкої музики цілої країни.

Зараз Nightwish – це шість осіб, на яких підписані в Facebook майже п’ять мільйонів шанувальників. Це дев’ять мільйонів проданих альбомів по всьому світу, і один мільйон із них – у Фінляндії.

Це стабільні потрапляння в топ-50 американського чарту Billboard з декількома альбомами, і перші рядки в більшості європейських чартів. Це тринадцять пісень, які займали перше місце в хіт-параді синглів Фінляндії, незважаючи на популярність хіп-хопу та поп-музики. Це незабутні хіти “Nemo” і “I Wish I Had An Angel”, які знайомі не одному поколінню.

Але найголовніше, що Nightwish – гурт, який вміє підкорювати, зачаровувати і дивувати навіть тих людей, які ніколи нічому не дивуються.

Квитки: https://concert.ua/ua/event/nightwish?promo=h2d